• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский
  • 中文 (中国)
  • Türkçe
  • Français

Právní poradenství Online

Zeptejte se našeho advokáta online ǀ Online právní poradenství

 

Proč online právní poradenství?

 
Získejte online právní poradenství a právní pomoc od advokáta v době, která vám vyhovuje a online. Chatujte přímo s právníkem, zeptejte se a ihned získejte právní radu. Používáme ZOOM, Skype, WhatsApp atd. Při rezervaci online právní služby nám prosím potvrďte Vámi preferovaný komunikační prostředek.
 
Naši právnící mohou online odpovědět na Vaše dotazy snadno a rychle. Ve srovnání s bezplatným právním poradenstvím, jsme plně odpovědní, podle českého práva, za profesionální právní poradenství, které od nás dostanete.
 
S důvěrou se na nás můžete kdykoliv obrátit. Vaše soukromí i informace chráníme.
 

Objednat čas právní konzultace

 

 

Fixní poplatky a online platba

 
Našim klientům umožňujeme platit snadno a rychle pomocí kreditní karty a s využitím služby PayPal.
 

PayPal platba online

 


Czech Legal Advice Online
 

Pro více informací nás kontaktujte na:
 
JUDr. Mojmír Ježek, Ph.D.
 
ECOVIS ježek, advokátní kancelář s.r.o.
Betlémské nám. 6
110 00 Praha 1
e-mail: mojmir.jezek@ecovislegal.cz
www.ecovislegal.cz
 
About ECOVIS ježek, advokátní kancelář s.r.o.
 
Česká advokátní kancelář ECOVIS ježek se ve své praxi soustřeďuje především na obchodní právo, nemovitostní právo, vedení sporů, ale i financování a bankovní právo a poskytuje plnohodnotné poradenství ve všech oblastech, a tvoří tak alternativu pro klienty mezinárodních kanceláří. Mezinárodní rozměr poskytovaných služeb je zajištěn dosavadními zkušenostmi a prostřednictvím spolupráce s předními advokátními kancelářemi ve většině evropských zemí, USA a dalších jurisdikcích v rámci sítě ECOVIS působící v 75 zemích celého světa. Členové týmu advokátní kanceláře ECOVIS ježek mají dlouholeté zkušenosti z předních mezinárodních advokátních a daňových firem v poskytování právního poradenství nadnárodním korporacím, velkým českým společnostem, ale i středním firmám a individuálním klientům. Více informací na www.ecovislegal.cz.

Informace obsažené na této webové stránce jsou právnickou reklamou. Nepovažujte nic na této webové stránce za právní poradenství a nic na této webové stránce nepředstavuje vztah advokát-klient. Předtím, než začnete jednat o čemkoliv, o čem si na těchto stránkách přečtete, domluvte si právní konzultaci s námi. Dosavadní výsledky nejsou zárukou budoucích výsledků a předchozí výsledky neznamenají ani nepředpovídají budoucí výsledky. Každý případ je jiný a musí být posuzován podle vlastních okolností.