• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Русский
  • 中文 (中国)
  • Türkçe
  • Français

O nás

Vznik kanceláře a naše vize

 

Advokátní kancelář ECOVIS ježek, advokátní kancelář s.r.o. vznikla dne 25.5.2018. Zakládající společník Mojmír Ježek spolu s dalšími členy právního týmu před vznikem kanceláře společně působili v advokátní kanceláři rutland ježek, advokátní kancelář, s.r.o., která na českém právním trhu působila od 1.1.2010. Mojmír Ježek působil také v pražské pobočce prestižní americké právní kanceláře White&Case a německé kanceláře Nörr: „Založením advokátní kanceláře ECOVIS jsme chtěli jednak navázat na naše bohaté profesní zkušenosti získané zastupováním českých a zahraničních klientů při mimořádně náročných transakcích a při prosazování jejich zájmů v České republice a jednak naplnit náš záměr poskytovat špičkové poradenské služby efektivně a za přívětivých cenových podmínek v rámci nezávisle působích kanceláří celosvětové poradenské sítě ECOVIS."


Právní tým, odbornost a jazyky

 

Náš základní pracovní tým tvoří 4 advokáti, kterým asistují právní asistenti a další podpůrný personál. V rámci ECOVIS týmu se můžeme spolehnout na daňové poradce, účetní a auditory, kteří disponují dlouholetými zkušenostmi získanými v rámci svého předchozího působení v předních mezinárodních daňových a auditorských poradenských společnostech v Praze. Proto jsme schopni při poskytování našich právních služeb a strukturování právních řešení současně zohledňovat i související daňové aspekty za účelem dosažení rovnováhy mezi daňovou, právní a obchodní stránkou každého řešení.

Všichni odborníci i členové podpůrného personálu hovoří kromě českého jazyka také plynně anglicky. Naše právní služby jsme schopni poskytovat plynně také v anglickém a německém jazyce.

O ECOVIS

 

Ecovis patří mezi přední globální poradenská firma s původem v kontinentální Evropě. Má více než 6500 spolupracovníků působících ve více než 70 zemích. ECOVIS International Members Directory 2021. Konzultační zaměření a klíčové kompetence spočívají v oblasti daňového poradenství, účetnictví, auditu a právního poradenství.

Zvláštní silou společnosti Ecovis je kombinace osobního poradenství na místní úrovni s obecnými zkušenostmi mezinárodní a interdisciplinární sítě profesionálů. Každá kancelář společnosti Ecovis se může spoléhat na kvalifikované specialisty v kancelářích, stejně jako na specifické průmyslové nebo národní know-how všech odborníků sítě Ecovis po celém světě. Tato diverzifikovaná odbornost poskytuje klientům účinnou podporu zejména v oblasti mezinárodních transakcí a investic - od přípravy v zemi zákazníka k podpoře v cílové zemi.

Ve své poradenské činnosti se Ecovis zaměřuje především na středně velké firmy. Na národní i mezinárodní úrovni zajišťuje koncepce "one-stop-shop" všestrannou podporu v právních, daňových, řídících a administrativních otázkách.

Název Ecovis, kombinace pojmů ekonomika a vize, vyjadřuje jak mezinárodní charakter, tak jeho zaměření na budoucnost a růst.

Více o ECOVIS na https://www.ecovis.com