Student internship Summer 2019

Přidejte se na letní stáž k týmu našich advokátů a nasbírejte praktické zkušenosti ještě před ukončením studia!

Advokátní kancelář ECOVIS ježek hledá do svého týmu 2-3 studenty 1.– 5. ročníku právnické fakulty na letní stáž na pracovní pozici student/paralegal.

Nabízíme práci na skutečných právních případech spočívajících v přípravě různých podání, návrhů a dalších dokumentů, a to vše pod vedením našich zkušených advokátů. Časová náročnost
úvazku se pohybuje okolo 2 až 3 dnů týdně. Předchozí praxe samozřejmě není podmínkou spolupráce, očekáváme však vybavenost v oblasti cizích jazyků (zejména AJ a/nebo NJ) a flexibilitu při plnění pracovních povinností. Požadujeme pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem.

Můžete očekávat příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s pracovní dobou dle vzájemné dohody. V případě oboustranné spokojenosti pak předpokládáme možnost pokračování spolupráce i ve vyšších ročnících studia či po jeho ukončení. Chcete tedy zjistit, jak funguje advokátní kancelář před tím, než se finálně rozhodnete o tom, čím se budete zabývat po studiu a zda je to pro Vás to pravé.

Odměna: 130 Kč/hod. čistého

CV zašlete na adresu: office@ecovislegal.cz